Amuahahah Komedi :D Googleye ( Ama Bizde Bilmiyorduk Şimdi Nerelere Geldik Onlarda Gelcek :D
Valla ben zamanında az cok ingilizce ögrenmeye calışmıştım okulda kapmıştım az cok..

Sonradan incelemeye başladım.. Ne Nasıl oluyor diye cogu şeyi ögrendim.. Bayaşey yapabiliyorum.
Biraz Çabalarsan Öğrenme istegi varsa sende yapabilirsin..

Master
59.2997
Yazık valla yardım ediceğinize üstüne birde dalga geçiyorsunuz. Geldiğiniz yerleri çabuk unutmayın beyler...

Scripter konusuna gelince ilgilenen birisi varsa sana mutlaka ulaşır. Bulamazsan sitemizde scriptlerle ilgili hertürlü anlatım bulunmakta.

Ya şimdi adamı yanlış yönlendirmeyin bu işi beleşe yapıp kafa patlatacak adam yok.Emeginin karşılıgını alması gerek.Zaten bu işi beleşe yapan dalgasına girer 5 10 gün sonra gider veya hiçbişey bilmiyordur sagdan soldan bulduğu scriptleri ben yaptım die kakalıyordur..

Onun için bence boş yere ücretsiz çalışacak birini aramasın.Hosta verdiği paraya yazık olur.
Tabi ücretli çalıştıracağı kişiyle yüzyüze konuşabilme ihtimali olsun yoksa o iş yaş. ;-)

Veya hevesi warsa dökümanları okusun kendisi yazmaya çalışsın.Zamanında kimse bilmiodu böle böle ögrenildi.Şimdi gerçi döküman war okur bişeyler kapar.Önceden o da yoktu ama ögrenen ögrendi.

Bu konu boosterx tarafından düzenlendi(2007-11-15 00:56, 16 yıl önce)
Arkadaşlar yukarıda belirttiğim "google" olayı gerçekten işe yarıyor o yüzden temsîli olarak bir resimle belirttim isteyen deneyip görsün garip ama gerçek.(Dalga geçmiyorum ben belirtiyim de bazı arkadaşlar şaka icabı söylemiş benim yaptığım şeyde dalga geçmişim gibi görünüyor ama kesinlikle öyle bir niyetim yoktu.Slothere'ın yazdıklarını görünce aklıma onun gibi düşünenlerinde çıkabileceği geldi arada bizde kaynamıyalım açıklık getiriyim istedim konuya. :p)
genelde parasız bu işi yapan scripter olursa yeni başlama hevesiyle girer bu işe ve owner kadrosu scriptten anlamıyorsa amele olarak yüklenir bütün işler sonrada script e küser bırakır gider...(for example ben :D )
Ben kendim kimseyle uğraşmamak için azimle forumdan bir kaç kişiyi soru yagmuruna tutarak özellikle Alpex (Localated) .Bişeyler ögrenmeye çalıştım ki ögrendigimide düşünüyorum.Sağolsunlar :)
Nedemek Her nekadar bilmesekte bildiğimiz kadarıyla yardım ederiz..

Ama sevmediğim şey sadece beleşciliğe kaçmak 1-2 kerede azarımı yemiştir Xaz :P

Madem bişiler yapıyosunuz Hani Derler ya Elelemin Çubuğu ile gerdeğe girmeyin diye...

Az da bilsen bişiler yap hiç deilse yarı yolda kalırsanda kendin kalırsın birisinin seni bırakıp gitmesinden daha iyidir.
Silindi
Novice
0
Yha Ben Kullanıcdan Supheledım Adam Gelmıs Scripter Arıyorum demıs Ama Topic Acıldıgından Berı bu Adam Hıç Online Degil. Yha Yetkıller Sunu Bı Arastırabılırmı Kac Gundur Gereksız Bır Topic U-s De Donup duruyor Boyle Topic'ler Benım bıldıgım Yasak eskıden Anında Sılınıyordu Yada Kılıt Getırılıyordu. Adam Scripter Arıytorum Demıs ama Ortalıklarda Yok.....:dusun
ardıl yaranmı war kocum sanane :kikirik adam sikiptırı buldu belki allah allah sanane :kikirik
Ben ben ben ben çalışırım hatta her ay sana ödeme yaparım 50 ytl beni seç beni seç :)

bulduysan onu boşver beni seç beni seç :lol
Silindi
Novice
0
boosterx : ardıl yaranmı war kocum sanane :kikirik adam sikiptırı buldu belki allah allah sanane :kikirik

Emre Dua Et Dun Topic Hemen Kaldırdılar Hasta Etme Benı Kocum REzıl Ederım Senı Ha U-S En Onemlı Kısılerıne SS'lerı Yolalrım Ha
Localated cok kral sikiptırdır tavsiye ederim onu seç pilis,20 ytl veririm onu seçersen pilis pilis. :kikirik
@ByTymaron
Tırsar,niyaptınnnnn layyyynnnn :kork :D
Silindi
Apprentice
7
Lan Emreyı Sec Ustune Para Verıcem Adamın Meslegı Bellı Msnden Furkanı Pazarlıyor :)

Emre Ugrasma Benle Elıme Dustun Olm Hıc Usenmem Eskı Kullanıcılarımdan Bır Tanesıyle Yayarım Butun Ultıma dunyasına Rezıl Olursun....
Adımız cıktı 9'a inmez ki 8'e :p.Bi post daha atmayın nan :lol

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.