Merhaaba arkadaşlar serverine deneyimli yetkili arayanwarmı acaba ? eger war ise ben olmak istiorum deneyimlerim ve tecrübelerim

Kendi serverimi açtım in gamede her türlü bilgiye sahibim 6 7 tane kendime ait scriptim war yani script bilgim oldukca iyi web tasarımı yaparım client connector yaparım verdataya item npc gum vs vs eklerim herşeyi yapaiblirim eger almayı düşünen warsa pm ile bana mail adresini bildireiblirmi ?

sınavdanda gecebilirim her türlü testte açığım
Novice
-0.500001
Yuh Adamın Parası Olsa Server Accak :)
iyi gerçekten güzel iyi yeteneklerin vardir umarim. ben verdata item ekliyemiom :D bi konuşsak olurumu =)
Expert
34.0001
6 7 tane kendime ait scriptim war yani script bilgim oldukca iyi
:D muahahha
Arkadaşı takdir ediyorum.Hiç olmazsa milletin script pachtlarla açtığı serverlar gibi yapmayıp hazır olan bir sunucuda yetkili olarak,şu günlerde server kargaşalarının yaşandığı zamanda Ultima'ya bir darbede senin vurmadğın için tebrik ederim.

Not:Yok yanlış anlamam bazen günlük konuşma şeklinde yazdığımız için böyle şeyler oluyor:D

Bu konu tedbunndy tarafından düzenlendi(2008-11-02 20:54, 15 yıl önce)
Dogru soledın Tedbunndy helal olsun da adam 6 7 scriptım var dıyınce gulesım geldı :D

[Taktir degil takdir :D sadece bı duzeltme yanlıs anlamayın pls]
ben çok iyi oldugumu idda etmiorum fakat her türlü konuda yardımcı olacağıma eminim....
Arkadaşım neden kendini pazarlıyorsun ki ? Gir tüm forum sitelerine,tüm serverlara bak - staff alımı var mı diye.Orada onların formlarını doldur.Sonra cevaplarını bekle.
O kadar bilgin var haydi el ele 30 ytl lik aylık hostla pvp sunucusu açsana :P eheh
Aylin : O kadar bilgin var haydi el ele 30 ytl lik aylık hostla pvp sunucusu açsana :P eheh

Bu konuşmalarını kullandığın makyaj malzemelerinin yan etkisine veriyorum!
adama helal olsun,kardeşim inşallah başarılı olabilceğin iyi bir sunucuda görev alır ve layıkıyla yerine getirirsin,çok efendi bir üslup ve tarzın var seninle ilgilenmeyecek az insan bulursun.
asd LOL asd =))))
tedbunndy :
Aylin : O kadar bilgin var haydi el ele 30 ytl lik aylık hostla pvp sunucusu açsana :P eheh

Bu konuşmalarını kullandığın makyaj malzemelerinin yan etkisine veriyorum!

AUHAhuahuauhahua :D koptum.
asdlolasd : adama helal olsun,kardeşim inşallah başarılı olabilceğin iyi bir sunucuda görev alır ve layıkıyla yerine getirirsin,çok efendi bir üslup ve tarzın var seninle ilgilenmeyecek az insan bulursun.

Uff kimi kandırıyorsun =) Açmışsın bir yan char kendi kendini övüyosun (=

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.